MyTüyap
AKILLI EŞLEŞTİRME SİSTEMİ

Tüyap Fuarcılık Grubu olarak, alıcı ve satıcıları bir araya getiren dijital platformlarımız ile yıl boyu kesintisiz ticaret bağlantıları sağlıyoruz. Web ve mobilden erişilebilen platformlarımızla ürün ve hizmetlerinizi 365 gün sergiliyor, MyTüyap akıllı eşleştirme sistemimiz ile katılımcılarımızı ilgili alıcılara öneriyor, fuar süresiyle sınırlı olmayan iletişim kanalları sunuyoruz.

Eşleşmelerinizi Görüntülemek İçin E-Davetiye Numaranızı ve E-Posta Adresinizi Yazınız
 

ZİYARETÇİLER NASIL FAYDALANABİLİR?

KATILIMCILAR NASIL FAYDALANABİLİR?


Eşleştirme sistemi sayesinde fuarda sergileyeceğiniz ürün ve hizmetlerle ilgilenen ziyaretçilere, online davetiyelerini aldıktan sonra hem sistemde hem de e-posta yoluyla önerilirsiniz. İlk adım olarak fuar katılım sözleşmenizi takiben size ulaştırılacak kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak MyTüyap Katılımcı Portal'ına giriş yaparak profilinizi oluşturmak.

KATILIMCI PROFİLİMİ NASIL OLUŞTURABİLİRİM?

SSisteme giriş yaptıktan sonra ilk yapmanız gereken Fuar Kataloğu Katılım formunu doldurmak. Bu form ile ürettiğiniz ürün ve sunduğunuz hizmetler hakkında bize bilgi verirsiniz. Biz de firmanızı daha tanır, sizi en uygun ziyaretçi ile buluşturmak için çalışırız! Ardından firma profilinizi detaylandırmak için Firma Hakkında formunu kendinizi en iyi tanıtacak şekilde doldurmanız gerekmektedir.

TOPLANTI NASIL AYARLAYACAĞIM?

Toplantı ve görüşme talepleri potansiyel alıcılardan gelmektedir. Siz bilgilerinizi doldurduktan sonra akıllı eşleştirme sistemi çalışmaya başlar. MyTüyap Katılımcı Portal'dan size gelen toplantı talepleri ve mesajları görebilir, hızlıca görüşme ayarlayabilirsiniz. MyTüyap Akıllı Eşleştirme Sisteminin size bulduğu alıcılar ile ister yüz yüze fuarda ister online olarak görüşebilirsiniz.